Daugavpils
16.vidusskola

Arhīvi par dienu 02-03-2018

Pilsētas skatuves runas konkurss

Apsveicam

5.a  klases skolnieci  Olesju Bogdani  ar iegūto 2.vietu  pilsētas skatuves runas konkursā!

Paldies skolotājām  Allai Nipānei un Valentīnai Lipkovičai par skolnieces  sagatavošanu konkursam!

Sporta deju sacensības “Dance star”

Apsveicam

Arianu Nurku (1.a), Artūru Ņikitu Beķeru (1.a), Vladislavu Vasiļjevu (2.c), Aleksandru Navickaiti (2.b), Maksu Raienu Dimitriu (2.a), Kseniju Verigo (1.a), Vladislavu Pilatu (1.a) ar iegūto 2.vietu

un 

Vladislavu Pilatu (1.a), Kseniju Griščenko (1.a), Kseniju Verigo (1.a) ar iegūto 3.vietu pilsētas sporta deju sacensībās Dance star!

Paldies skolotājai Marinai Meduņeckai par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Sporta deju sacensības “Draugu lokā”

Apsveicam

Aleksandru Navickaiti 2.b ar iegūto 1.vietu

un

Nikoļetu Kaufmani 2.b, Andri Labutu 2.c, Kseniju Verigo 1.a, Arianu Nurku 1.a, Artūru Ņikitu Beķeru 1.a, Vladislavu Pilatu 1.a, Kseniju Griščenko 1.a ar iegūto 3.vietu un pilsētas sporta deju sacensībās Draugu lokā!

Paldies skolotājai Marinai Meduņeckai par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Daugavpils pilsētas jauno dabaszinātnieku konkurss  7.klašu skolēniem

Apsveicam

7.a klases skolēnus Denisu Poliščuku, Imantu Zvīdri un 7.b klases skolēnus Artjomu Baklažanovu, Andreju Piļščikovu  ar iegūto 2. vietu  pilsētas jauno dabaszinātnieku  konkursā  „Per aspera ad astra” („Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”).

Paldies skolotājām Svetlanai Rudjko un Jeļenai Šilovai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde florbolā

Apsveicam

16.vidusskolas komandu ar izcīnīto 2.vietu florbola sacensībās  6.-7. klašu skolēniem.

Komandas sastāvs: Ēvalds Svencis 6.a, Vladislavs Kotels 6.b, Dmitrijs Amosovs 6.c, Maksims Novikovs 7.a, Artūrs Svencis 7.a,Valerijs Lizunovs 7.b,  Maksims Maksimovs 7.b, Artjoms Baklažanovs 7.b, Artūrs Beļskis 7.b, Vladislavs Gaiļevskis 7.b.

Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde florbolā

Apsveicam

16.vidusskolas  komandu ar izcīnīto 3.vietu  florbola sacensībās 4.-5. klašu skolēniem.

Komandas sastāvs:  Vladimirs Ruskulis 5.a, Arturs Barčs 5.b, Vladislavs Ovčiņņikovs 5.b, Ņikita Jemeļjanovs 5.b, Konstantins Vasjukevičs 5.b,  Danila Mironovs 5.c, Maksims Kopilovs 4.a, Maksims Dumskis 4.b, Stanislavs Petkevičs 4.b, Kirills Vasiļkovs 4.b, Daniēls Kokorevičs 3.c, Arturs Pokšāns 3.c.

Pilsētas krievu valodas  olimpiāde 7.kl. skolēniem

Apsveicam

 

7.a  klases skolēnu  Denisu Poliščuku  ar iegūto atzinību  pilsētas krievu valodas  olimpiādē!

Paldies skolotājai  Žannai Ugarenko par skolēna  sagatavošanu olimpiādei!