Daugavpils
16.vidusskola

Sporta deju sacensības “Dance star”

Apsveicam

Arianu Nurku (1.a), Artūru Ņikitu Beķeru (1.a), Vladislavu Vasiļjevu (2.c), Aleksandru Navickaiti (2.b), Maksu Raienu Dimitriu (2.a), Kseniju Verigo (1.a), Vladislavu Pilatu (1.a) ar iegūto 2.vietu

un 

Vladislavu Pilatu (1.a), Kseniju Griščenko (1.a), Kseniju Verigo (1.a) ar iegūto 3.vietu pilsētas sporta deju sacensībās Dance star!

Paldies skolotājai Marinai Meduņeckai par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Sporta deju sacensības “Draugu lokā”

Apsveicam

Aleksandru Navickaiti 2.b ar iegūto 1.vietu

un

Nikoļetu Kaufmani 2.b, Andri Labutu 2.c, Kseniju Verigo 1.a, Arianu Nurku 1.a, Artūru Ņikitu Beķeru 1.a, Vladislavu Pilatu 1.a, Kseniju Griščenko 1.a ar iegūto 3.vietu un pilsētas sporta deju sacensībās Draugu lokā!

Paldies skolotājai Marinai Meduņeckai par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Daugavpils pilsētas jauno dabaszinātnieku konkurss  7.klašu skolēniem

Apsveicam

7.a klases skolēnus Denisu Poliščuku, Imantu Zvīdri un 7.b klases skolēnus Artjomu Baklažanovu, Andreju Piļščikovu  ar iegūto 2. vietu  pilsētas jauno dabaszinātnieku  konkursā  „Per aspera ad astra” („Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”).

Paldies skolotājām Svetlanai Rudjko un Jeļenai Šilovai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde florbolā

Apsveicam

16.vidusskolas komandu ar izcīnīto 2.vietu florbola sacensībās  6.-7. klašu skolēniem.

Komandas sastāvs: Ēvalds Svencis 6.a, Vladislavs Kotels 6.b, Dmitrijs Amosovs 6.c, Maksims Novikovs 7.a, Artūrs Svencis 7.a,Valerijs Lizunovs 7.b,  Maksims Maksimovs 7.b, Artjoms Baklažanovs 7.b, Artūrs Beļskis 7.b, Vladislavs Gaiļevskis 7.b.

Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde florbolā

Apsveicam

16.vidusskolas  komandu ar izcīnīto 3.vietu  florbola sacensībās 4.-5. klašu skolēniem.

Komandas sastāvs:  Vladimirs Ruskulis 5.a, Arturs Barčs 5.b, Vladislavs Ovčiņņikovs 5.b, Ņikita Jemeļjanovs 5.b, Konstantins Vasjukevičs 5.b,  Danila Mironovs 5.c, Maksims Kopilovs 4.a, Maksims Dumskis 4.b, Stanislavs Petkevičs 4.b, Kirills Vasiļkovs 4.b, Daniēls Kokorevičs 3.c, Arturs Pokšāns 3.c.

Pilsētas krievu valodas  olimpiāde 7.kl. skolēniem

Apsveicam

 

7.a  klases skolēnu  Denisu Poliščuku  ar iegūto atzinību  pilsētas krievu valodas  olimpiādē!

Paldies skolotājai  Žannai Ugarenko par skolēna  sagatavošanu olimpiādei!

 

Vides pētnieku konkurss “Skolēni eksperimentē”

Apsveicam

 

 7.a klases skolēnus Denisu Poliščuku, Imantu Zvīdri, Valentīnu Šakeļu ar iegūto 1. vietu  pilsētas vides pētnieku konkursā “Skolēni eksperimentē”.

Paldies skolotājai Jeļenai Šilovai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Pilsētas latviešu valodas olimpiāde 5.-6.kl.skolēniem

Apsveicam

 

5.a klases skolnieku Germanu Mikulovu ar iegūto 3.vietu, 3.c klases skolnieci Sanitu Eisaku un 4.b klases skolnieci Aleksandru Guļtjajevu ar iegūto atzinību Daugavpils pilsētas latviešu valodas olimpiādē.

Paldies skolotājām Allai Nipānei, Alīnai Šumilo un Zinaīdai Ņikitinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Starptautiskie projekti e-Twinning – 2018 mūsu skolā

Projektu nedēļas ietvaros 9.a klases skolēni uzsākuši divus starptautiskos e-Twinning projektus. Viens no tiem ir projekts “APU”- Challenge!

Projekta ,,APU”- Challenge autori piedāvā savu Pozitīvās Uzvedības Atbalstu, kur katra dalībvalsts, pieņemot stafeti (videomateriālu), dalīsies pieredzē šajā jautājumā. Lasīt tālāk…

Pilsētas matemātikas olimpiāde

 

Apsveicam

Germanu Mikulovu (5.a kl.) un Andreju Piļščikovu (7.b kl.) ar iegūto 2.vietu, Dmitriju Vasjkovu (5.c kl.) un Rihardu Pimanovu (6.a kl.) ar iegūto 3.vietu, Loretu Rosļaku (7.b kl.), Anatoliy Khokhlov (8.b kl.) un Valēriju Pečonka (10.kl.) ar iegūto atzinību  pilsētas matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājām Alīnai Boleiko, Tatjanai Viļķelei, Natālijai Privaļihinai un Irinai Grodzei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!