Daugavpils
16.vidusskola

Konkurss “Tīrai Latvijai!”

Ir noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”. Liels paldies visiem, kas piedalījās.

Aktīvākās klases:  1. vieta – 7.b; 2.vieta – 5.b, 3.vieta – 3.b.

Aktīvākie skolēni: Andrejs Terehovs, Vladislavs Gaiļevskis, Maija Kuzņecova, Daniels Siļčonoks.

Jāatzīmē, ka Andrejs Terehovs ir labākais pilsētā (savācis 1500 kg makulatūras).

Malači!

Pilsētas latviešu valodas olimpiāde

Apsveicam

Denisu Poliščuku (5.a)  ar iegūto III vietu pilsētas latviešu valodas olimpiādē mazākumtautību skolu 5.-6. klašu skolēniem!

Paldies skolotājai V. Ribakovai par skolēna sagatavošanu olimpiādei!

Uzvedumu konkurss “Galvenā vērtība dzīvē – stipra un mīloša ģimene”

Apsveicam

skatuves runas un kustību pulciņu “Saspēle” ar iegūto II vietu pilsētas skolēnu uzvedumu konkursā  “Galvenā vērtība dzīvē – stipra un mīloša ģimene”!

Komandas sastāvā: Viktorija Andrejeva (7.a), Danila Golovačs (7.a), Diāna Kordoviča (7.a), Juliāna Ragele (7.a), Anna Vasiļjeva (7.a), Anastasija Zaharova (7.a), Anastasija Apanoviča (8.a), nastasija Balinska (8.a), Jana Baranovska (8.a), Valiantsina Fedarenkava (8.a), Anastasija Bistrova (10.), Antons Belonožko (10.), Arturs Daņilovs (10.).

Paldies skolotājām Ā.Pauliņai un I.Suhanei par skolēnu sagatavošanu konkursam!

“Labākā reportāža”

Apsveicam

Skolas avīzes “АГУ” redakciju ar uzvaru nominācijā “Labākā reportāža” pilsētas konkursā “Labākais skolēnu preses izdevums”.
Skolas avīzes redakcija: Valerija Leonova (9.a), Anastasija Meļņikova (9.a), Veronika Raņševa (9.a), Anarina Vanaga (9.a), Elīna Baranovska (10), Jeļizaveta Kaļiņina (10.), Olga Kaļiņina (10.), Olga Naumova (10.), Valērija Pesecka (10.), Vadims Dzjubenko (12.), Aleksandra Stehnovska-Slavska (9.a), Vadims Vasiļjevs (12.)

Paldies skolotājām Valentīnai Lipkovičai un Zigrīdai Panfilovai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Koru skate „Tauriņu balsis 2016”

Apsveicam

skolas 1.-4. klašu kori ar iegūto II pakāpi pilsētas skolu 1.-4. klašu koru skatē „Tauriņu balsis 2016”!

Maijā koris uzaicināts uz koru salidojumu, kurš notiks Vienības laukumā.

Kora sastāvā: Belonožko Viktorija (4.b), Beluse Evelina (2.b), Puzirevska Arianna (2.b), Calko Viktorija (4.c), Čurakova Jekaterina (4.a), Fadejeva Anastasija (4.a), Poļetajeva Sofja (1.c), Germanoviča Ksenija (2.b), Guļtjajeva Aleksandra (2.b), Jevdokimovs Dmitrijs (2.c), Jevdokimova Ruslāna (4.a), Ļaļina Arina (4.b), Levčenoka Jekaterina (4.a), Kazakeviča Veronika (3.a), Migun Karina (4.c), Nikolajeva Marija (3.c), Nikoļska Jekaterīna (4.a), Petunova Tatjana (4.b), Pimanovs Rihards (4.a), Poliščuka Alise (3.b), Vasiļjeva Evelīna (5.b), Romanovskis Vjačeslavs (3.b), Skrupskis Ņikita (4.a), Sokolova Marija (3.a), Titko Viktorija (4.b), Vanagele Adriana (3.a), Zenkova Irina (3.a), Pinta Jana (1.c), Zvidris Imants (5.a), Rusanova Evelīna (5.a), Kerubins Daniels (4.a), Putreša Daniella (2.b), Gasparoviča Sofija (3.b).

Paldies skolotājai Lilijai Grakovai par skolēnu sagatavošanu konkursam.

Vidusskolēni piedalās Latvijas mēroga projektā “Zaļā misija: klimats”

Rudenī Daugavpils 16. vidusskola bija pieteikta projektam “Zaļā misija: klimats”. Un beidzot 1.aprīlī pie mums viesosies SIA Aspired, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka speciālisti. Projekta ietvaros ir plānots, ka skolā tiks novadītas 3 tehniski radošās darbnīcas.

Darbnīcas ir šādas:

“Klimats toreiz un tagad”. Darbnīcas laikā skolēni veic vairākus eksperimentus, novērojumus, lai noskaidrotu, kas ir klimata pārmaiņas, kā tās norisinās, kāpēc tās notiek, kā arī kādas ir šo pārmaiņu sekas. Lasīt tālāk…

Pieredzes apmaiņas seminārs

Š.g. 31.martā plkst. 08:30 Daugavpils 16.vidusskolā notiks pieredzes apmaiņas seminārs sadarbībā ar Daugavpils 3.pirmsskolas izglītības iestādi, Daugavpils 5.pirmsskolas izglītības iestādi, Daugavpils 7.pirmsskolas izglītības iestādi.
Semināra programma pielikumā.

Latvijas JAK Jauniešu līgas pusfināls

Apsveicam

16. vidusskolas JAK komandu-  Danilu Golovaču (7.a), Aleksandru Kaufmanu (7.a), Rostislavu Osipovu (7.a), Dmitriju Vavilovu (7.a), Anastasiju Zaharovu (7.a), Ēriku Stecenko (7.a), Jūliju Kaļiņinu (9.b), Veroniku Kaškuri (9.b), Aleksandru Zubricki (12.) ar iegūto 1. vietu Latvijas JAK Jauniešu līgas pusfinālā!

Paldies skolotājai S.Rudjko par skolēnu sagatavošanu konkursam.

Vieglatlētikas sacensības “Cerība 2016”

Apsveicam

16. vidusskolas skolēnus ar panākumiem vieglatlētikas sacensībās “Cerība 2016”!

2.vieta – zēnu komanda: Valerijs Lizunovs (5.b), Maksims Ļubļins (5.b), Maksims Hudobčonoks (5.a), Artūrs Svencis (5.a), Valentīns Šakeļs (5.a).

 Valerijs Lizunovs1.vieta 300 m distancē, 2.vieta – 50 m distancē, tāllēkšanā.

   

3.vieta – meiteņu komanda: Ērika Matisāne (5.b), Ieva Ņikitina (5.b), Karīna Rumjanceva (5.b), Valērija Bučene (4.a).

 Ērika Matisāne1.vieta 300 m distancē.

Lieldienu apsveikums