Daugavpils
16.vidusskola

Skolotāji

 

  

   1. Aļohno Ivans Direktora vietnieks informātikas jomā
   2. Anufrijeva Anželika Latviešu val. un literatūra
   3. Anufrijeva Tatjana Sākumskola
   4. Balalaikina Diāna Sākumskola
   5. Baranovskis Valērijs Valsts aizsardzības mācība
   6. Bernāne Jeļena Vēsture
   7. Bleidelis Juris Matemātika
   8. Boleiko  Alīna Matemātika
  9. Budreviča Ludmila Izglītības psihologs
  10. Dukšinska Olga Direktore
  11. Dzalbe Nadežda Angļu valoda
  12. Fellaha Inese Latviešu val. un literatūra
  13. Gedzjuna Oksana Sports
  14. Gomola Karīna Sākumskola
  15. Grakova Lilija Mūzika
  16. Grāvīte Jolanta Sākumskola
  17. Grodze Irina Informātika
  18. Ivanova Aļona Direktora vietniece izglītības jomā
  19. Jegorova Valentīna Sākumskola
  20. Kalugina-Romanova Veronika Mūzika
  21. Kiseļovs Sergejs Sports
  22. Krasovska Raisa Angļu valoda
  23. Krukovska Leonarda Vēsture
  24. Kvjatkovska Janīna Angļu valoda
  25. Leonova Anastasija Izglītības iestādes bibliotekāre
  26. Lipkoviča Valentīna Krievu valoda
  27. Mantulova Ludmila Sports
  28. Markova Jeļena Bioloģija
  29. Mickeviča Natālija Sākumskola
  30. Mikuļina Viktorija Sākumskola
  31. Nipāne Alla Latviešu val. un literatūra
  32. Ņikitina Zinaīda Latviešu val. un literatūra
  33. Osipova Jadviga Mājturība un tehnoloģijas
  34. Osipova Jeļena Sākumskola
  35. Panfilova Zigrīda Direktora vietniece izglītības jomā
  36. Pauliņa Ārija Latviešu val. un literatūra
  37. Platkova Tamāra Latviešu val. un literatūra
  38. Požarska Alla Krievu valoda
  39. Privaļihina Natālija Matemātika
  40. Ribakova Valentīna Latviešu val. un literatūra
  41. Romanseviča Laila Latviešu val. un literatūra
  42. Rudjko Svetlana Ģeogrāfija
  43. Saveļjeva Veronika Vācu valoda
  44. Soldatjonoka Tatjana Krievu valoda
  45. Šestaka Ilona Sākumskola
  46. Šilova Jeļena Bioloģija
  47. Špoģe Žanna Angļu valoda
  48. Šumilo Alīna Sākumskola
  49. Ugarenko Žanna Krievu valoda
  50. Urbanoviča Regīna Direktora vietniece audzināšanas jomā
  51. Vasiļonoka Vita Sākumskola
  52. Viļķele Tatjana Matemātika
  53. Voicehovska Ludmila Sociālais pedagogs
  54. Zarjanova Svetlana Krievu valoda
  55. Želabovska Gaļina Vizuālā māksla