DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

SADZIEDĀŠANĀS “Es un tu uz šīs mazās pasaules”

Š.g. 4. maijā Vienības laukumā notika Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītais pasākums SADZIEDĀŠANĀS “Es un tu uz šīs mazās pasaules”, kurā piedalījās arī mūsu skolas 1.-4.klašu koris.

Kuplā skaitā un priecīgā noskaņojumā skolēni sapulcējās pie skolas un devās uz Vienības laukumu, kur plkst.11.00 notika pilsētas skolu koru un deju kolektīvu kopmēģinājums un plkst.12.00 – svētku koncerts. Šogad arī daba atbalstīja mūsu mazos māksliniekus, sagādājot jauku laiku – spožu, siltu sauli un pavasarīgu vēju. Jaunie dziedātāji un dejotāji priecēja skatītājus ar skanīgām dziesmām un jautrām dejām. Laukumā valdīja vienotības sajūta. Ikviens – gan dalībnieks, gan skatītājs – jutās piederīgs mūsu dzimtajai zemei Latvijai un mūsu pilsētai. Koncertam noslēdzoties, skolēni jutās gandarīti par labi paveikto darbu.

Paldies Daugavpils 16.vidusskolas 1.-4.klašu kora dalībniekiem par uzticību skolai, centību, atbildību un izturību. Malači!